Türkiyenin En Gözde Sohbet Odaları

WeChat Sohbet, ChatWeChat Nedir
WeChat, Çin’de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşmaya yarayan bir mesaj servisidir. Bu uygulama Android, iPhone, BlackBerry, Windows Phone ve Symbian işletim sistemleri için uygundur.

WeChat Nasil üye Olunur Nasil Giriş Yapılır.
 WeChat uygulamasını indirip telefonunuza yükleyin ve yükleme bittikten sonra uygulamayı açıyoruz. Akıllı telefonunuzun ekranından kayıt şeçeneğini seçiyoruz.

WeChat giriş ekranında giriş ekranı geldiğinde farklı şekildek kayıt olma imkanı sunuyor. İster telefon numaranız ile, İster facebook hesabımız ile eşleştirerek yapabilirsiniz. Şimdi kaydol butonuna tıklayarak kayıt olacaz.

WeChat Uygulamasını Cep Telefonu Numaranızla Kayıt için Yapılması Gerekenler?

WeChat kaydol butonuna tıklıyorsunuz kayıt bilgilerinizi girin ve numaranızla ile kayıttan sonra cep telefonunuza onay mesajı gelecek 4 haneli  ve onay kodu ile Wechat’e giriş yapacağız. Sonraki adımda ise wechat’e girişle beraber gelen ilk ekranda telefon rehberinizle eşleştirip eşleştirmeyeceğinizi sormaktadır siz bu ekrana onaylayın evet diyoruz ve rehberinizde kayıtlı olan kişilerin WeChat kullanıp kullanmadıklarını görebilirsiniz. WeChat’e kayıtlı olan kişilerin rehberinizdekilerin yanında ekle ibaresi bulunur. WeChat kullanmayan arkadaşlarınızı davet etmek isterseniz, isimlerinin yanındaki ‘davet’ seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden