Türkiyenin En Gözde Sohbet Odaları

Samimi Sohbet

Türkiye Şartların’da Ve Günümüz’de Anlamını Yitirmiş, insanların Tanımlama Şekillerinden Biri. İnsanlar Bulundukları Ortamlar’da Neye Önem Verir. Güvene Kisilik, Karaktere Ve Samimiyete hani bazı sözcükler vardır, çok kullanılmaktan içi boşalır. seni seviyorum gibi, sürekli söylendiğinde anlamını yitirir. samimi de bu kelimelerden biri bence. ne kadar çok kullanılırsa, o kadar soğuyorum, çok kullananın samimiyetsizliğinden şüphe ediyorum.
Samimi Kelimesi O Kadar Basit Bir Hale Geldi’ki  Kimi Zaman Bir Marka’da Veya Dükkan Tabelasın’da Kullanılır Hala Geldi Buna Bir Örnek Vermek İstiyorum. Geçmiş Yıllar’dan İnternet Sitelerin Sohbet Odaların’da Ve Mirc’de Popüler Takma İsimler Vardı. Mesela samimi_35, Samimi_erkek, samimi_34 gibi Sonuna Ya İllerin Plaka Kodunu Koyarlardı Veya Ek Bir Kelime ilave ederlerdi. 🙂 önceleri iyi, kötü, güzel, çirkin şeklinde giden sıralamaya şimdi de bu eklendi. Bir Ortama Girersiniz Arkadaşınız Diğer Bir Arkadaşınızın Arkasından Konuşur xxx Kişi Hiç Samimi deyil’di  Samimi Bulmadım. gibi Sözlerde Atıf’da Bulunur Peki Ama Neye Göre İnsan Samimi olmalı ?
CanSohbet.Net Ailesi Olarak Bu Konuyu Ele Alarak samimi Sohbet, Samimi Sohbet odası’nı Sohbet Sitemize Buluşturmak İstedik. Samimi Kelimesinin Anlamını Verebilen İnsanları Bir Araya Toplayarak Samimi sohbetlerine Tanık Olmak İstiyoruz. Güven Ve Samimiyet Sohbet ile Başlar Düşüncesin’Den Yola çıkarak Tüm Samimi Düşünen Dostlarımız Samimi Sohbet, Samimi Sohbet Odası‘na Davet Ediyorum. Sevgili İyi yürekli samimi kardeşlerimiz Samimi Sohbet Odalarımız Tamamen Ücretsiz ve üyelik Almadan Bağlana bileceğiniz Bir Ortam’dır Uygulama Yüklemeden, İndirmeden Sohbet Sitemize Kolayca Bağlanabilirsiniz.

Samimi Sohbet’ler Cansohbet.net de Başlar..!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden