Türkiyenin En Gözde Sohbet Odaları

Mobil Sohbet ve Chat Sitelerine Erişim Yaşı

İnternet kullanım yaşı ülkemizde ve dünya genelinde giderek yaygınlaşırken, aynı zamanda da Mobil tanışma siteleri, Mobil Tanışma Odaları, Adı Altında chat ve sohbet sitelerine erişim istekleri de giderek artıyor. Yapılan analizlere göre bu sitelere erişmek isteyen kullanıcıların %35‘i 15 yaşındaki genç arkadaşlarımız. Tehlikenin farkında mısınız ?

Mobil Sohbet, Chat  Siteleri Çocukları Tehdit Ediyor.

Şimdi arkadaşlar bizim sitemizde’de  yaş aralığı genç arkadaşlardan oluşuyor. Ancak biz bir Mobil Sohbet, Mobil Chat, platformuyuz. Aynı zamanda teknoloji haberleri yaparak bilgi paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Her sitenin ve platformun ilgi alaka düzeyi farklı olduğu gibi, +18 kategorisine giren platformlardaki tehlikeler giderek genç arkadaşlarımızı tuzağa çekiyor. Özellikle öğrencilerin Mobil Sohbet odası, Mobil Sohbet odaları Mobil Chat Odası, Mobil Chat Odaları, Gibi bu tür sitelere girerek vakit geçirdikleri, belli bir müddet sonra kredi kartı ile üye oldukları tespit edildi. Cansohbet.Net Ailesi Olarak Tespit Ettiğimiz çocuklara, Genç Arkadaşlara Gerekli Uyarıları Yaparak Uzaklaştırıyoruz.

Sevgili Anne Babalar Burda En Büyük Görev siz Bireylere Düşüyor. Lütfen Çocuklarınızı Sahipsiz, İlgisiz Bırakmayın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden