Can Sohbet Chat Siteleri

Eski Chat Sitesi

Eski Chat Sitesi Türkiye’de İlk Chat Ortamı Ortalama 1998 yıllar’da Avrupa Ülkeleri Aracılığıyla Türkiye de İlk Adımlarını Atarak yaygınlaşmaya Başlamıştır. 2000 li yıllarda ise Popüler olmaya Başlamıştır. Eski Chat Siteleri Geneli Java Destekliydi. Eğer Yanılmıyorsam. Es chat Ve Flax Chat O yıllarda Etkin Olarak Kullanılıyordu. Bunlardan En Popüler Ve Yaygın Olan Sistem ise Es chat di Sayfa Yapısı ile Ara yüzüyle Kullanıcılara Sohbet, Chat Yaparken Büyük Kolaylık Sağlıyordu. Ve Olmazsa Olmaz Mircler o yıllarda En Çok Özlediğim Şeylerden Biri de mirclerdir. Renkli, Stil Yazıları ile Renkli emojiler İnanılmaz ilgi Gören sistemlerden Biriydi. eski chat sitelerinde Ve eski Sohbet Sitelerinde 2 çeşit modül Vardi Bunlardan Biri Şuan Güncel Olarak kullanılan Unreal Modülü Diğeri ise artık Kaybolmaya Yüz tutmuş Conference Room Modülü iki Farklı Modül ile yaygın olarak kullanılırdı Ağırlıklı Olarak Unreal kullanılmaktaydı.  irc Ortamı Farklı Ve Heyecanlıydı. şuan Yazarken Bile Eski irc Anılarım Aklıma Geldi.  Beni O yıllara Götürüp Tebessüm Ettirdi 🙂 Yıllar Geçse de Eski Chat Siteleri, Eski Sohbet siteleri unutulmaz. Unutmamak  Adına Bu İçeriği Açıp Eski Chat Sitesi sevdalılarına Tekrardan Hatırlatmak istedim. Eski Günlerdeki Gibi Olmasa da O günlere Yakın Ortam Kurmak istiyoruz. Eskiyi Yeni Nesiller ile Yaşatmak istiyoruz. Her Ne Kadar Teknoloji Gelişse de  Her Ne kadar Sosyal medya Ve Arkadaşlık siteleri Eski Chat Sitelerinin Önüne Geçse de Biz Yinede Eski Anılarımızı Güncel tutarak Canlandırmak İstiyoruz. Sizde Bizimle Anılarınızı Paylaşıp Sıcak Bir Sohbet Ortamı Oluşturabilirsiniz. Eski Arkadaşlarınızı Davet edip. Eski Günleri Tartışabilirsiniz. Klavye Hızınızı Öğrenmek için Oyun odalarımız da Yarışarak Kendinizi Test etmeye Ne dersiniz Bilginizi
İrc Ortamında Helper Botları ile Sınava Alabilirsiniz. Sunucumuza Bir ident belirleyip  Script ile Bağlanıp Kendinize Özgü Emoji ve Yazı Stillerinizi Tasarlayabilirsiniz. Kendinize Eşsiz Bir Konsept oluşturabilirsiniz. Günün Yorgunluğunu Eski Günlerdeki Gibi Zekanız ile Ve Klavyedeki Hızınızla Atabilirsiniz. Yeni kullanıcılarımızla Sımsıkı Dostluklar Kurabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Sitesi

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden