Türkiyenin En Gözde Sohbet Odaları

Comfrog

COMFROG 
Camfrog ağ üzerindeki kullanıcılarla iltişim kurulabilen bir video konferans yazılımıdır. Sesli ve görüntülü iletişim kurulabilen programda, bünyesinde barındırdığı kanal ve chat odaları sayesinde 1000 kullanıcıya kadar konferans konuşması yapabilmeye veya kullanıcının kendi chat odası üzerinden iletişim kurabilmesine ..

Comfrog nedir Ne işe Yarar ?
Camfrog, merkezi Amerika’da bulunan, kullanıcıların isterlerse birebir yazılı, sesli, görüntülü konuşmalarını; isterlerse sohbet odalarına bağlanarak yine görüntülü, sesli, yazılı olarak iletişim kurmasını sağlayan bir video chat programıdır.

Yukarıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Telefonunuza veya Bilgisiyarınıza yükletip Kullanabilirsiniz. Programı isterseniz buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Programın Türkçe desteği mevcut olup, kurulum aşamasında Türkçeyi seçmeniz durumunda program türkçe olarak kurulacaktır. Eğer program ingilizce olarak kurulmuş ise Actions / Change Language / Türkçe yi seçerek programı türkçe yapabilirsiniz.

Comfrog Nasıl Kayit olunur.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra öncelikle kayıt olmanızı ne bir rumuz seçmenizi isteyecektir. Kayıt işlemini başarıyla tamamlayıp giriş yapmanız durumunda ekrana gelen pencere Camfrog’un ana penceresidir. Hemen pencerenin alt tarafından sohbet odalarının listesini açıp, bir oda seçerek odaya bağlanıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Comfrog Görüntülü Sohbet Odalarına Nasıl Baglanılır.

Camfrog Sohbet » Camfrog Oda Listesi Ekranı 6.8 » Uzun süredir camfrog oynayan camfrogers için, Camfrog’un birkaç kez görünüşte birkaç değişiklik geçirdiğini biliyorlar, bakıyorlar ve hissediyorlar. Camfrog’un ilk sürümünden 2003’e kadar çıktı ve şimdiye kadar Camfrog 6.8 sürümünde birçok değişiklik yapıldı. Camfrog sohbet odasında özellikleri veya görünümünden başlayarak Room + Nick ID.

Geçen sürümden Görülme 6.5 sürümüne 6.6 hiçbir değişimdir. Camfrog ID’nin artık Mavi(Arkadaş), Yeşil (Operatör) ve Kırmızı (Sahip) olmayan renklerinden başlayarak , yalnızca Siyah (Pro’suz Kimlik) ve Yeşil (PRO ID), değişiklikler aynı zamanda kamera görünümünde Oda görünümünde de gerçekleşir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden