Can Sohbet Chat Siteleri

Cet Cafe

Cetcafe.Com

Yılların Eskitemediği Siteler den Birisi Olan  Cetcafe.com  Tükçe Uzantısı ile Uzun bir Süre Sohbet Yayın hayatına devam etmiştir. Biraz Detaya İnelim. 2007 Yılında Sevgili Hakan Abimizin Açmış Olduğu  Bir Sohbet Portalıdır. Cetcafe 2007  yıllarında ve sonrasında irc Hayatına cet, çet, cet odasi, çet odası, çet odaları, Cet siteleri, Çet siteleri, Cet sitesi, Çet sitesi, Gibi Tamamen Türkçe Karakterler le Ziyaretçi, Kullanıcılara Uzun yıllar Sohbet ortamı Sağlamıştır Bütün Bu Hizmetleri Tamamen Üçretsiz ve Menfaatsiz bir şekilde Yapmıştır. Benim İçin Hayatım da En büyük İz Bırakan Sohbet Platform olarak kesinlikle Cetcafe.com dur Başarı Yönetimiyle Güler yüzlü ve Dürüst sahibi HaKaaN abi ile Unutulmaz Efsana yıllardı  Bu Gün Burda Bu Sayfayı Actım Şu Sebeble actım cetcafe unutulmamali O Güzel Anılar Unutulmasın Diye Tekrar dan Kendi Capım da Bir eylem Yaptim Buna Hadi Artık HaKaaN Abi de diyebiliriz. Yogun İstek Üzere cetcafe.com İrc hayatına kaldigi yerden devam etmesini Can Gönülden İstiyoruz.

Cetcafe.com Başarılı Wep Masterı Kimdi ?

Cetcafe.com Bu Güzel Yayın hayatı boyunca Yukarılara Taşıyan Bir de Emektarı Vardı Çok Başarılı Bir Wep Masteri Vardı Sevgili Runi Nick Arkadaşımız. Runi Arkadaşımızda Başarı wep çalışmasıyla Cetcafe yi Üst sıralara Taşımaya başardı. Burdan kendisine Saygılarımızı Sunalım

Cetcafe yi Başarıya Ulaştıran Türkçe Keywords

Evet Yukarı da ki Yazılarımda da Belirtiğim Gibi Tamamen Türkçe Anahtar, Keywords  Kelimeler le Üst sıralara Cıktı Bu başarılı anahtar kelimeler CET, sesli cet, sesli çet, çet, çet sitesi, sesli cet sitesi, çetleşme, ankara çet, sesli cet.com, CetCafe.CoM gibi Türkce anahtar kelimeler le Üst sayfalar da Kalan Unutulmaz Site.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Sitesi

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden