Türkiyenin En Gözde Sohbet Odaları

Azar Görüntülü Konuşma Proğramı Nedir ?

Azar görüntülü konuşma uygulaması, kullanıcılarına kaliteli ve özgün bir sohbet ortamı sunan, bölge ile sınırlı kalmadan uluslararası ağda eşleşme olanağı sağlayan, dünyada 100 milyonun üzerinde kullanıcının kullandığı bir görüntülü azar Chat, azar Sohbet Programıdır.

Azar Web PC

Görüntülü sohbet platformunda yapılan değişiklikler ile artık web’ten de girebilmek mümkün. Kısa süre içerisinde arkadaş edinmek istiyorsanız uygulamaya kayıt olup, ister akıllı cihazlarınızdan isterseniz de bilgisayarınızdan erişebilirsiniz. Beta sürecinde olan özelliğe erişebilmek için Google Chromekullanmanız gerekmekte. Ayriyetten uygulama’ya web’ten bağlanmak için resmi sitesini kullanmanız gerekmekte! Uygulamayı Google Play‘den ve Apple Store‘dan indirebilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri

Uygulamanın en önemli özelliği görüntülü konuşma olmasıdır. Kaliteli bir şekilde donma ya da takılma olmadan sizler de görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar için herhangi bir ücret alınmaması da en önemli avantajlardan birisi.

Mesajlaşırken sesli mesaj özelliğini kullanabilir, yabancılar ile konuşurken mesajı tekrar tekrar dinleyip dediklerini anlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken kayıt olmak ardından da giriş yapıp arkadaş bulmaktır. Son derece basit olan bu sistem sayesinde sizler de çok kısa süre içerisinde arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.

Azar’da Nasıl Oturum Açabilir ve Kapatabilirim?

Oturum açmak için Azar’ın ana sayfasında e-postanızı yazarak, Facebook hesabınızı ve şifrenizi yazarak, veya Google+ hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Oturumu kapatmak için de, arkadaşlar sekmesine giderek ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar çarkına tıklayıp, ekranın en alt kısmında bulunan “Oturumu kapat” seçeneğine tıklayarak çıkış yapabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Mobil akıllı telefonlarınız için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı indirerek, dilediğiniz her yerden mobil sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak sohbet etmeye başlayın.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden